МІТКА МИРОТВОРЦЯ ПОЧАЛА СВОЮ РУЙНІВНУ ДІЮ


МІТКА МИРОТВОРЦЯ ПОЧАЛА СВОЮ РУЙНІВНУ ДІЮ

Чистилище вміє некролог зіпсувати.

На Заході гостро критикують Кісінджера, який «запропонував Україні поміняти території на мир».

Про це повідомляє Радіо Свобода.

📍«Кіссінджер – один з найбільш високооплачуваних політичних консультантів у світі. Якщо він каже, що Україна має віддати Росії (тобто Путіну) територію, відразу виникає питання: скільки йому за це (і як) заплатив Путін. Йому 98 років, скоро буде 99, і все ще бореться за останній долар. Як сумно», – емоційно коментує Експерт «Атлантичної ради» Андрес Ослунд позицію колишнього радника президента США з нацбезпеки.

📍Американський сенатор-демократ Джо Менчин, виступаючи у Давосі, заявив, що позиція США – щоб Україна закінчила цю війну перемогою, а не угодою.

📍Колишній конгресмен від Республіканської партії у штаті Міссурі Том Коулмен вважає пропозицію Кісінджера проявом слабкості.
«Доктрина Кіссінджера – мир через слабкість», – написав він у твітері.

📍Відреагував на рекомендацію Кіссінджера і голова уряду Нідерландів.
«Боюся, що по телебаченню зараз я маю офіційно заявити, що я не погоджуюсь із Генрі Кіссінджером», – заявив Марк Рютте в ефірі американського каналу CNBC.

📍Членкиня Палати представників від штату Вайомінг від Демократичної партії Карлі Провенза, коментуючи пропозицію Кіссінджера, очевидно, згадує участь США у Камбоджі: «Генрі Кіссінджер повинен отримувати лише рядки в пресі, коли його описують як воєнного злочинця, відповідального за геноцид», – заявила конгресвумен у Вайомінгу.

📍Конгресмен-демократ Джеррі Коннолі доповнює: «Це від людини, яка дала нам Пол Пота, Піночета та фальшиву мирну угоду після продовження В’єтнамської війни на п’ять років», – зазначив у твітері Коннолі.

Donate to Myrotvorets

2 коментарі до “МІТКА МИРОТВОРЦЯ ПОЧАЛА СВОЮ РУЙНІВНУ ДІЮ

  1. Будь ласка, ніколи не виріанювайте так текст. Неможливо читати. Виберіть вирівнювання по лівому краю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *