5 років діє угода про ЗВТ: Найпопулярніші українські продукти в ЄС


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

П’ять років тому Україна зробила свій вибір на користь Європейського союзу, підписавши угоду про зону вільної торгівлі. Це дало українським виробникам можливість більше товарів постачати на ринки європейських країн. Потрапити на полиці магазинів цілком реально, хоч це і непростий процес. Поступово українські виробники привертають увагу європейських ритейлерів, передає “НВ Бізнес”.

У країнах ЄС більшість ринку роздрібної торгівлі контролюють великі мережі. Конкуренція між ними дуже жорстка, часто магазини відкриваються по сусідству один з одним, і боротьба в буквальному сенсі ведеться за кожного покупця.

На полицях магазинів у Чехії, Німеччині або Франції вже зараз можна знайти відомі українські продукти. Ми теж зацікавлені у співпраці з українськими компаніями… Якщо виробник відповідає всім нашим вимогам, то його продукція потрапляє на полиці не тільки українських магазинів, а й в оптові центри Європи, – розповів директор Metro Cash & Carry Україна Тіно Цайске.

Україно, експортуй!

Нагадаємо, у 2018 році у соцмережах було запущено флешмоб #FoodUA. З таким тегом українці ділились світлинами українських товарів на полицях магазинів світу.

Українське молоко в Йорданії, печиво в Майямі, кавуни в Ризі, пиво в Новій Зеландії, сметана в ОАЕ… Україна експортує аграрну продукцію в 190 країн, від Америки до Китаю. Фото користувачів соцмереж за посиланням.

При цьому Тіно Цайске підкреслив, що найвищі шанси потрапити на полиці європейських магазинів у сільськогосподарській продукції, серед якої мед, горіхи, борошно і соняшникова олія.

Перелік цієї продукції найближчими роками розширюватиметься, оскільки в цьому зацікавлені не тільки самі виробники, а й роздріб.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *