«Завдяки вам для десятків тисяч воїнів обід перетворився на свято», — Міністр оборони Андрій Загороднюк про успіхи реформи харчування


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

«Реформа харчування — у фокусі ще 4 роки тому», — написав на своїй фейсбук-сторінці Міністр оборони України Андрій Загороднюк, згадавши свій старий допис у соцмережі від 17 грудня 2015 року, в якому йшлося про плани реформи.

Андрій Загороднюк процитував свій старий допис: «На цей момент експеримент успішно триває у двох військових частинах» та зазначив, що через чотири роки з’ясувалося, що тестування пройшло «вкрай успішно», і далі Збройні Сили України поступово «почали переходити на рейки цивілізованого харчування», повідомляє АrmyІnform.

Міністр оборони розповів, що це означає на практиці для 73-х реформованих військових частин та інших частин — у майбутньому:

«Ми відмовились від послуг компаній-аутсорсерів, які до цього і доставляли продукти, і готували з них страви. Відтепер ми купуємо лише харчі, а готують їх наші підготовлені військові кухарі», — першим пунктом зазначив Андрій Загороднюк.

По-друге, він написав: «Ми скасували норми споживання продуктів харчування. Відтепер єдиний критерій — це калорійність, вартість та наявність обов’язкових страв у меню».

Наступне — «Замість 40-45 продуктів харчування ми маємо Каталог з 396 позицій продуктів. Зокрема м’ясо, рибу, овочі, фрукти та кисломолочні продукти. Начальник продовольчої служби може замовляти будь-які позиції з цього Каталогу на суму від 69 до 78 грн (без урахування зарплат кухарів та комунальних послуг)».

Міністр оборони подякував усім, хто брав участь у розробці, плануванні та втіленні реформи харчування.

«Завдяки вам для десятків тисяч воїнів обід перетворився на свято», — зазначив Андрій Загороднюк.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.