Не знаєш мови – здай паспорт! – приклад Угорщини


Завжди дослухайтесь до порад Центру Миротворець. Миротворець поганому не навчить.

Рік тому взявши на озброєння Конституцію України Центр Миротворець почав полювання за хитрожопими громадянами.

Стаття 4 Конституції України говорить: “В Україні існує єдине громадянство”. Крапка.

Пам’ятайте, що подвійне громадянство – основа сепаратизму і провісник війни, який повинен бути безжально знищений в зародку.

Тоді наше полювання викликало шквал негативу як зі сторони офіційної влади Угорщини, так і зі сторони хитрожопих українців.

Та, як виявилось пізніше, Угорщині теж варто було б все ж сприйняти настанови Миротворця і не додавати собі роботи в майбутньому.

Офіційна Угорщина врешті одумалась і зрозуміла, що дарма своє громадянство вона роздавали направо і наліво.

Нашестя новоспечених угорців, які не знають угорської мови їх неабияк наполохало і здивувало.

Про таку ситуацію нещодавно розповів ексглава Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль.

“Якщо довідку можна в архіві за хабар купити, що батьки жили в 1939-44 роках на території Закарпаття, то вивчити угорську, повірте мені, майже неможливо. Це треба робити з дитинства. Це найважча мова в Європі”, – зазначив він.

Геннадій Москаль заявляє, що будь-який поліцейський під час зупинки авто, може відібрати паспортний документ у того, хто не розуміє і не розмовляє угорською мовою!

“Сьогодні поліції дано вказівку – якщо людину зупиняють, вона показує угорський паспорт, але не говорить і не розуміє угорської мови – документ забирається”.

Гарний приклад для України, еге ж?

Окрім того, видаючи хитрожопому українцю угорський паспорт, їхні відомства берегли таємницю клієнта і не розголошували його дані. Зате про позбавлення трублять не соромлячись.

“Є такий “Вісник президента Угорщини”, тому що приймає до громадянства президент. Робить це тихо, щоб у людини в Україні не було проблем. Але зате дві-три сторінки в кожному випуску – “позбавити громадянства такого-то, такого-то…”. Тобто афішують на всі 100%”, – заявив Москаль.

От нахіба було стільки мороки і собі і людям робити?

“Зараз вони якщо одному дають, то 10-20 інших позбавляють. Судові процеси йдуть над тими главами сільських, селищних, міських рад, хто порушував угорське законодавство стосовно набуття громадянства”, – додав він.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Не знаєш мови – здай паспорт! – приклад Угорщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *