Менендеса депортували і віджали офіс. Він каже, що все “по-людяному”


гумконОфіс волонтерської групи “Відповідальні громадяни” в окупованому Донецьку опечатаний, машини конфісковані. Про це на своїй сторінці у “Фейсбуці” написав депортований з “ДНР” волонтер групи Енріке Менендес.


“Ми провели 7 годин в МГБ. Ставлення до нас було коректним і місцями навіть більш людяним, ніж ми очікували. Окремі люди розумніші і людяніше, ніж система в цілому”, – написав він.

Волонтер повідомив, що офіс “Відповідальних громадян” опечатаний, співробітники розпущені по домівках, а весь автопарк, за винятком машини, на якій трьом виселеним з окупованого Донецька волонтерам дозволили покинути територію, заарештований.

“Ми вислані з території ДНР без права повернення на невизначений термін. Звинувачення офіційно пред’явлені не були, але натяк більш ніж зрозумілий, – пише Менендес. – Нас попросили написати заяви, з принизливою для мене, як донеччанина, формулюванням “видворення”.

Як повідомлялося раніше, “МГБ ДНР” заарештувало керівника волонтерської групи Марину Черенкову. Її доля, як і суть висунутих їй обвинувачень, поки не відомі. У підвалах “МГБ” знаходиться і донецький вчений-релігієзнавець Ігор Козловський. Троє волонтерів “Відповідальних громадян” у вівторок були видворені з окупованого Донецька без права проживання в “ДНР”.

В даний момент в офісі «Відповідальних громадян» в Донецьку відбувається обшук. Пломби з офісу зняті, понятих немає, при обшуку співробітники не присутні і навіть не повідомлені про нього. 

Нагадаємо, саме Менендес закликав мешканців Донеьцка повертатися додому, заявляючи, що в місті “безпечно”.


Центр Миротворець тепер у Telegram: https://t.me/myrotvoretsnews.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *