ЛНРівці знайшли винних у мітингу підприємців


12645007_673209652782204_8867186980544694772_nСпівробітники «МГБ» і «МВС ЛНР» встановили членів «злочинного угруповання, які за вказівкою української влади погрозами і шантажем змусили підприємців« республіки »в кінці січня вийти на мітинг у центрі Луганська». Про це повідомляє прес-служба «Міністерства держбезпеки».

«Призвідниками масових хвилювань опинилися колишні політичні та громадські діячі Луганська: Володимир Ландик, Спиридон Кілінкаров, Ігор Запрудський, Зоя Буйницька, Григорій Пригеба. Правоохоронцями ЛНР також встановлено, що мітинг був організований і проведений примусово, шляхом шантажу, погроз і залякування місцевих бізнесменів. З підприємцями, на адресу яких надходили погрози з території, підконтрольній України, проведені роз’яснювальні бесіди», – йдеться в повідомленні.

«Проводяться заходи щодо притягнення до кримінальної відповідальності призвідників і організаторів вищевказаної протестної акції», – пише джерело.

Нагадаємо, 27 січня реалізатори Центрального ринку і підприємці різних торгових точок міста провели мітинг проти підвищення податків. Суть претензій торговців до нинішньої «влади» полягає в необгрунтованому, на погляд підприємців, підвищення податків.

«До нового року платили в районі 500 рублів за місце на ринку і до тисячі, найчастіше, 800 рублів, до Пенсійного Фонду. Тепер потрібно віддати 50000 в квартал. Непід’ємно», – розповів луганський підприємець.

За словами луганчан, у мітингу взяли участь близько ста осіб. Мітинг проходив під контролем озброєних представників «силових структур» «ЛНР».


Центр Миротворець тепер у Telegram: https://t.me/myrotvoretsnews.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *