Підприємство Героя України платить податки терористам


стіролТак званий “голова народної ради ДНР” Денис Пушилін проінспектував підприємство “Стиролбіофарм”, що належить Герою України Миколі Янковському, але виплачує податки в “бюджет” терористичної “ДНР”. Про це повідомляє Gorlovka.ua.

Пушилін від лиця фейкової “республіки” підкреслив важливість роботи підприємства і підтвердив, що “Стиролбіофарм” (Горлівка) платить податки в бюджет “ДНР”.

“Важливість роботи даного підприємства можна враховувати, щонайменше, з двох позицій. Перша позиція – це важливо для Донецької та Луганської Народних Республік препаратами, які виробляються тут. Друга позиція – це, звичайно ж, питання сплати податків та наповнення бюджету. Підприємство працює і розширює ринок збуту, що для нас вкрай важливо. Хотілося б відзначити, що Міністерство економічного розвитку надає достатньо велику допомогу”, – розповів лідер бандитів.

Микола Янковський був народним депутатом України кількох скликань. У 2013 році “за видатні особисті заслуги перед Українською державою у розвитку хімічної промисловості, випуск конкурентоспроможної вітчизняної продукції” був удостоєний звання Герой України.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *