“ДНР” збирається провести нелегітимні вибори, “ЛНР” висуває умови


захплотВатажок так званої “ДНР” Олександр Захарченко не має наміру проводити вибори відповідно до українських законів і за демократичними стандартами. Про це він розповів на прес-конференції в Донецьку.

Він упевнений, що грубе порушення Мінських угод в частині проведення місцевих виборів є неухильним проходженням цим самим угодами.


“Донецька народна республіка виконує всі пункти Мінських угод, і якщо ми визначилися, що місцеві вибори мають пройти в цьому році, то голосування відбудеться. Хоче цього Україна чи ні, але ми виконуємо Мінські угоди і згідно з цими домовленостями ми повинні провести вибори. Але ми їх проведемо згідно із законами Республіки і на нашій землі. На цих виборах, як би Україна не намагалася, чи не буде представників всіляких українських партій, які закликали і закликають воювати проти Донбасу“, – сказав Захарченко, не уточнивши, що в Мінську було прийнято рішення про проведення місцевих виборів виключно за українськими законами і під контролем ОБСЄ.

Щось подібне, за інформаціє сайта бойовиків ЛуганськІнформЦентр, заявив “глава ЛНР” Ігор Плотницький.

“Спонсори та учасники проведеної Києвом антитерористичної операції, що проживали у Луганській області, не повинні повернутися до Республіки в якості кандидатів на місцевих виборах. Про це треба прямо і чесно говорити – ми не можемо собі дозволити таку розкіш, щоб люди, які спонсорували і брали участь у кривавих заходах, сюди приходили у вигляді кандидатів”, – заявив він.

Звертаючись до “глави Держкомітету податків і зборів” Сергія Бородіна, він закликав стежити за цим уважніше, однак пояснив, що факти спонсорування АТО або участі в ній повинні бути “з доказами, а не просто голослівними”.

“З розумінням підходите, не треба цього соромитися. Тому що зараз ви все дивіться програму, всі йдемо до виборів, до виконання Мінських зобов’язань. Ми всі повинні розуміти, що і як”, – підкреслив Плотнцікій.

Як повідомлялося раніше, Комплекс заходів з виконання Мінських домовленостей передбачає проведення місцевих виборів за законами України та за участю українських партій. Терористичні новоутворення не згадуються в Мінських угодах і не можуть бути суб’єктом або об’єктом проведення виборів.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *