30 родин Захисників України отримали житло до Дня Незалежності


До 30-ї річниці Незалежності України 30 родин захисників нашої держави з різних областей України отримали ключі від квартир.

Зокрема, на IV Міжнародному волонтерському та ветеранському форумі «Там де ми — там Україна» сертифікати отримали шість родин ветеранів війни з Київщини.

Про це повідомили в пресслужбі Мінрегіону.

«Протягом століть нам за незалежність доводилось боротися. І навіть просто зараз… Коли сім років тому нашу країну атакував ворог, — боронити спокій України, суверенітет, права та демократичні свободи — стали герої-захисники. Для мене — велика честь стояти тут поруч разом із вами. І нові квартири, які ви щойно отримали, це — найменше, що може зробити для вас держава. Для вас, і для родичів загиблих героїв. Ми в неоплатному боргу перед вами та вашими рідними», — наголосив під час вручення сертифікатів родинам захисників України Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Зазначимо, IV Міжнародний ветеранський та волонтерський форум, організаторами якого є Міністерство у справах ветеранів України та благодійний фонд «Повернись живим», цього року відбувся у межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Захисники».

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *