“Чорна мітка Миротворця”: Нашому клієнту довічно заборонили в’їзд до росії за жарт про “обмащених лайном росіян”


Пропонуємо вашій увазі історію про поневіряння нашого клієнта, якому довічно заборонили в’їзд до росії (країна-агресор).

Користуючись нагодою, знову нагадуємо, зневажливе ставлення до суверенітету України і підтримка окупації українських земель російським агресором до добра не доводить.

І навіть жарт про обмащених лайном московитів вже не допоможе.

Центр “Миротворець” не прощає і не судить. Ми статисти, ми фіксуємо ознаки злочинів проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку.

І так вже виходить, що “чорна мітка” Миротворця та негативний вплив на життя клієнта Чистилища продовжують свою дію навіть після негараздів, які вже відбулись в його житті… Тому добре подумайте, перш ніж задумати щось погане проти України.

Білоруський комік Ідрак Мірзалізаде частий гість росії (країна-агресор) з метою поскубти бабла з московитів, а в березні 2021 року навіть отримав посвідку на проживання. Та під час одного з публічних виступів він дозволив собі жарт про росіян, які “обмащуються г*вном і лягають спати”. Це і стало підставою для його арешту на 10 діб, за рішенням суду. 

Як повідомили у понеділок, 30 серпня, на сайті МВС Росії, відтепер йому довічно заборонено перебувати та проживати в Росії.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *