Миротворець вітає Український Народ


Миротворець щиро вітає Український Народ з епохальною подією – отриманням духовної незалежності!

Ми всі виявились гідними звершити заповіт наших предків і увійти в історію сучасниками Об’єднавчого Собору Української Православної Церкви року 2018-го дня 15 -го грудня місяця.

Серед нас є той довгожитель, який переживе нас усіх і буде єдиним живим цінним свідком цих Величних Днів. Давай домовимось, що ти передасиш нащадкам всю глибину наших почуттів у ці буремні і грандіозні часи: і гасло на Майдані “Україна пода усе!”, і набат Михайлівських дзвонів у 2013-му, і закривавлений прапор з рук загиблого бійця на Донбасі, і дорогу оточену людьми, що стоять навколішки схиливши голови, бо зустрічають тіло Воїна, і сльози на очах Українського Народу сьогодні перед Святою Софією. Це все – наш шлях до затвердження державності та розірвання ланцюгів неволі.

І створення Єдиної Помісної Української Православної Церкви – це та глиба нечуваної ваги, яку ніяким злим карликам вже не зрушити з місця.

А Миротворець і надалі буде стояти на захисті інтересів України і невтомно проливати світло на найтемніші приховані ворогами куточки їхніх злих діянь. Бо Україна понад усе!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *