Звершені випробування головок самонаведння ракетного комплексу Грім-2 (відео)


Оперативно-тактичний ракетний комплекс ОТРК «Сапсан»(експортна назва «Грім-2») розробляється для ураження одиночних і групових стаціонарних цілей на дальностях від 50 до 280 км. Бойовий блок одноступеневої балістичної ракети проектується масою 480 кг. Бойова частина могла бути виконана за моноблочною або касетною схемою. Моноблочна схема використовує осколково-фугасну або проникаючу уламково-фугасну ампулу.

Бортова система управління ракети інерційна, комплектується системами навігації і наведення різного типу (радіолокаційними, оптико-електронними та іншими.), – повідомляє Український мілітарний портал.

Головки самонаведення для оперативно-тактичного комплексу Сапсан/Грім-2 були розроблені Державним конструкторським бюро «Південне» спільно з ТОВ «САТС» та представлені на міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека 2018».

Загалом розроблено чотири типи головок самонаведення:

• електронно-оптична ГСН
• інфрочервона ГСН
• радіолокаційна ГСН
• комбінована ГСН, що включає в себе можливості електронно-оптичної та радіолокаційної, яка працює в 3-мм діапазоні.

Сам авіаційно-технічний комплекс (АТК) призначений для одночасної реєстрації зображень в оптичному та радіолокаційному діапазонах довжин хвиль.

Зображення використовують для відпрацювання програмного забезпечення з підготовки еталонних зображень і програмного забезпечення алгоритмів порівняння еталонних зображень з отриманими від головок самонаведення (ГСН) зображень.

Склад АТК:

1. поворотна рама з приводом та захисним чохлом
2. оптично-електронна ГСН (0,6÷0,9 мкм)
3. радіолокаційна ГСН (W)
4. комплексна ГСН (W+0,3÷1,07 мкм)
5. автоматизоване робоче місце оператора АТК.

Як вони працюють можна більш детально ознайомитись у відео Директора інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергія Згурця:

https://youtu.be/ETpZGnMHCXk

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *