Зухвалі дії, що руйнують оборонний комплекс України: Наша пацієнтка вже в Чистилищі


Немає сенсу щось далі пояснювати про її свідомі дії, наслідками яких вже є процеси, що руйнують оборонний комплекс України на користь російського агресора. У неї за пів року було багато можливостей виправити свої помилки, але вона навмисно в цьому напрямку нічого не робила. Більше того – навмисно робила все, щоб запустити під час війни маховик знищення українських підприємств – виробників зброї.

Окремо хочу звернути увагу на те, що зухвалість, з якою вона це робить на державній посаді, говорить лише про одне – хтось їй гарантував безпеку і прикриття за її деструктивні дії на шкоду обороноздатності України.

Варто згадати відому мудрість: Якщо тварина хрюкає, як свиня, виглядає, як свиня, смердить, як свиня та поводиться, як свиня, то ця тварина і є свиня, а не олень чи косуля.

Басалаева Алла Валентиновна / Басалаєва Алла Валентинівна / Basalaeva Alla Valentinovna

Нагадаємо про ще одну Аллу, яка своїми діями під час війни з російським агресором блокувала перехід ЗСУ на нову систему харчування.

Завдяки діям цієї особи у 2019 році було зупинено перехід ЗС України на нову систему харчування, яка суттєво поліпшувала продовольче забезпечення військовослужбовців, а також була одним з факторів впровадження в Армії стандартів НАТО.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *