ЗСУ отримали шість композитних автоцистерн для перевезення питної води


ЗС України отримали шість композитних автоцистерн для води АЦПВ-6 на шасі МАЗ-5434, це вже друга партія спецтехніки, що була допущена до експлуатації в ЗСУ восени 2019 року.

Довідково: Автоцистерну розроблено фастівською компанією «Виробничий комплекс «Автотранспортник» спільно з київською фірмою «Компанія ТІТАЛ». На випробування в ЗСУ машина надійшла у 2018 році. Наказом Міноборони від 13 листопада 2019 року № 586 була допущена до експлуатації в Збройних Силах України на особливий період. Також відомо, що принаймні одна цистерна була придбана Національною гвардією.

Про це повідомляє Ukrainian Military Pages з посиланням на заступника начальника Центрального управління продовольчого забезпечення Тилу Командування Сил логістики Збройних Сил України полковник Дмитра Наумчика.

АЦПВ-6 – це автомобільна цистерна ємністю 6 м3 для перевезення питної води на шасі автомобіля МАЗ-5434. Резервуар виготовлено з композитного матеріалу, що відповідає критеріям медичної безпеки. Три шари з різних матеріалів забезпечують виробу високі споживчі характеристики. Автоцистерна обладнана системою підігріву води в зимовий період і розрахована на експлуатацію в широкому діапазоні температур від – 45ºС до +40ºС.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *