ЗСУ отримали капітально відремонтовані БМП-2


Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод» 30 липня передало ЗСУ чергову партію капітально відремонтованих бойових машин піхоти БМП-2, повідомили на підприємстві.

Як передає Мілітарний, в процесі ремонту фахівці підприємства відновили боєздатність усіх систем та агрегатів бойових машин.

Ремонт цієї техніки відбувся якісно та вчасно, згідно усіх діючих на підприємстві нормативних документів та відповідно до технологічного процесу капітального ремонту під контролем служби управління якістю підприємства та військовою прийомки, – зазначили на підприємстві.

У той же час не уточнюється скільки бойових машин піхоти було у цій партії.

ДП «Житомирський бронетанковий завод»

Займається виготовленням, глибокою модернізацією та капітальним ремонтом бойової і спеціальної техніки різних модифікацій: БМП, БРЕМ, БМД, а також машин на їх базі.

Також підприємство виконує капітальний ремонт окремих агрегатів та вузлів зазначеної техніки. Зокрема, дизельних двигунів (УТД-20, 5Д20-240, В-2 та В-6, В2-500, В-55, ЯМЗ-236/238/240), виготовленні запасних частин до бронетехніки, нестандартного та паркового обладнання для військ і ремонтних заводів.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.