Зірка показів Prada та Givenchy змінив успішну кар’єру на камуфляж


Подіуми в Парижі, Лондоні, Мілані, шанувальниці, оплески, вишукане товариство, власні гримери, басейни, тренувальні зали, подорожі першим класом, п‘ятизіркові готелі.

Один з найвідоміших в світі українських манекенників, Лев Улесов, 21-річний манекенник з Броварів, який брав участь у показах Prada, Givenchy, Hugo Boss та багатьох інших провідних світових брендів, змінив кар’єру в модній індустрії на камуфляж.

Британське видання The Daily Star пише про українця: 

“Він закривав показ Prada на Тижні моди в Мілані у 2019 році, але зараз вирішив використати свою медичну освіту, щоб допомагати на передовій у столиці своєї країни, і змінив дорогий одяг на камуфляж та гвинтівку”.

“Я просто знав, що маю це зробити. 25 лютого ми пішли з батьком до військкомату. Його одразу мобілізували до ЗСУ та відправили у військову частину, а мене направили у територіальну оборону міста”, — зізнався манекенник.

“Мій план – перемогти у цій війні. Мій план полягає в тому, щоб рятувати людей із гарячих місць, надавати першу допомогу на землі та вивозити тіла за межі передової”, — розповідає він.

“На війні мене найбільше вражає тупість та відсутність елементарної людяності в орків. Найважче — підтримувати моральний стан”, — зізнався Улесов

Після перемоги хлопець планує завершити модельну кар’єру та відкрити власну справу: 

“Хочу відкрити бар з дуже смачним пивом, більярдом. Вже зараз набиваю собі клієнтуру серед бійців”.

Джерело

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *