З’явилися перші відео з Одещини, де випробовують “Нептун”


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

27 травня на Державному випробувальному полігоні Збройних Сил України “Алібей”, що на Одещині, стартували чергові випробування українського протикорабельного комплексу “Нептун”. Нагадаємо, навчання заплановані з 26 по 30 травня.

Як передає “Діфенс Експрес”,в мережі вже оприлюднено перше відео та кілька світлин з цих надважливих для обороноздатності країни державних випробувань.

https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/videos/1099815057056406/

Кожна ракета, розроблена ДККБ “Луч”, оснащена головкою самонаведення виробництва приватної компанії “Радіонікс”, яка має надвисокі кути огляду, стійка до радіолокаційних завад противника, що необхідно для проходження систем радіолокаційної боротьби.

До Державних випробувань комплексу залучена авіація та кораблі й катери Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Згідно з повідомленнями Генерального штабу ЗСУ, після прийняття на озброєння комплекс постачатимуть до підрозділів ВМС ЗСУ. Як повідомлялося раніше, за попереднім планом Державні випробування мають бути завершені у другому кварталі ц.р., а вже до кінця 2020 року має бути розгорнуто серійне виробництво ракет.

Ракетний комплекс РК-360МЦ “Нептун” є комплексом крилатих ракет наземного базування з протикорабельною ракетою, призначений для ураження бойових кораблів, які діють як самостійно, так і в складі корабельних груп і десантних загонів, та берегових радіоконтрастних цілей, в простих і складних метеорологічних умовах, у будь-який час доби й року, за активної вогневої та радіоелектронної протидії противника.

Збройні сили планують використовувати для крилатих ракет Р-360 три платформи. Перша – це мобільні берегові комплекси, які наразі власне й проходять випробування, друга – ракетні катери та корвети (швидкохідні ракетні катери проєкту 58260 шифру “Лань” та корвети перспективного проекту 58250 серії “Володимир Великий”), а третя платформа – авіаційні комплекси (бомбардувальники Су-24М).

Попередні випробування проходили з 27 по 29 квітня цього року. Тоді вперше була протестована робота головки самонаведення ракети зі створенням реальних радіоперешкод.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *