З’явилися перші відео з Одещини, де випробовують “Нептун”


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

27 травня на Державному випробувальному полігоні Збройних Сил України “Алібей”, що на Одещині, стартували чергові випробування українського протикорабельного комплексу “Нептун”. Нагадаємо, навчання заплановані з 26 по 30 травня.

Як передає “Діфенс Експрес”,в мережі вже оприлюднено перше відео та кілька світлин з цих надважливих для обороноздатності країни державних випробувань.

Ракетний комплекс Нептун. Державні випробування. Відео

Ракетний комплекс #Нептун. #Державні_випробування. ВІДЕОНа Одещині тривають державні випробування вітчизняного ракетного комплексу Р-360 “Нептун”. Завершити стрільби планують до кінця травня. Пуски здійснюються з Державного випробувального полігона Збройних Сил України "Алібей". Ракетний комплекс "Нептун" – комплекс крилатих ракет наземного базування з протикорабельною ракетою, призначений для ураження бойових кораблів класів #крейсер, #есмінець, #фрегат, #корвет, десантних, танкодесантних кораблів і транспортів, які діють як самостійно, так і в складі корабельних груп і десантних загонів, та берегових радіоконтрастних цілей, в простих і складних метеорологічних умовах, у будь-який час доби і року, за активної вогневої та радіоелектронної протидії противника.Після прийняття на озброєння комплекс постачатимуть до Військово-Морських Сил Збройних Сил України (ВМС ЗС України) .Україна планує мати для крилатих ракет на озброєнні три платформи. Перша – це мобільні берегові комплекси, які тестуються зараз, друга – ракетні катери та корвети, третя платформа – авіаційні комплекси.Відео оперативно надано Телерадіостудія МО України Бриз

Posted by Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine on Wednesday, May 27, 2020

Кожна ракета, розроблена ДККБ “Луч”, оснащена головкою самонаведення виробництва приватної компанії “Радіонікс”, яка має надвисокі кути огляду, стійка до радіолокаційних завад противника, що необхідно для проходження систем радіолокаційної боротьби.

До Державних випробувань комплексу залучена авіація та кораблі й катери Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Згідно з повідомленнями Генерального штабу ЗСУ, після прийняття на озброєння комплекс постачатимуть до підрозділів ВМС ЗСУ. Як повідомлялося раніше, за попереднім планом Державні випробування мають бути завершені у другому кварталі ц.р., а вже до кінця 2020 року має бути розгорнуто серійне виробництво ракет.

Ракетний комплекс РК-360МЦ “Нептун” є комплексом крилатих ракет наземного базування з протикорабельною ракетою, призначений для ураження бойових кораблів, які діють як самостійно, так і в складі корабельних груп і десантних загонів, та берегових радіоконтрастних цілей, в простих і складних метеорологічних умовах, у будь-який час доби й року, за активної вогневої та радіоелектронної протидії противника.

Збройні сили планують використовувати для крилатих ракет Р-360 три платформи. Перша – це мобільні берегові комплекси, які наразі власне й проходять випробування, друга – ракетні катери та корвети (швидкохідні ракетні катери проєкту 58260 шифру “Лань” та корвети перспективного проекту 58250 серії “Володимир Великий”), а третя платформа – авіаційні комплекси (бомбардувальники Су-24М).

Попередні випробування проходили з 27 по 29 квітня цього року. Тоді вперше була протестована робота головки самонаведення ракети зі створенням реальних радіоперешкод.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *