ЖИТТЯ ПЕДОФІЛА В БІГАХ. РОЗПОВІДЬ СЕСТРИ ШАРІЯ


Доки педофіл і українофоб Толік Шарій переховується від слідства, яке ведуть в Нідерландах і в Україні, та, перебуваючи в стані постійного когнітивного дисонансу, бомжує по різних країнах Європи, ненавидить її, але додому їхати не хоче, наш “мудрий нарід” вже встиг дати партії покидька значну підтримку на парламентських виборах 2019 року. Партія отримала 2.23 % голосів. Настільки значну підтримку, що, якби 2 жовтня 2019-го року відповідний закон не було скасовано, партія могла б отримати з бюджету України 12,1 млн грн. державної допомоги.

Андрій Дзиндзя оприлюднив відео, яке було записане сім років тому із постраждалою від злочинця педофіла Толіка Шарія сестрою. Відео деякий час було недоступне, так як Шарій домігся видалити його з мережі. Публікується з власних архівів Дзиндзі повторно.

Розповідь сестри про “злиденного обірваного журналюгу” Шарія, який приїхав взагалі без грошей, який жив, їв, заправляв машину за рахунок її сім’ї. Там він таємно організовував фотосесії з її семирічною онукою та її подружками в оголеному вигляді. Повість про те, як він поневірявся по тюрмах в Голландії і після того, як сестра його звільнила, обікрав її і втік до Литви.

Посилання на відео.

Donate to Myrotvorets

5 коментарів до “ЖИТТЯ ПЕДОФІЛА В БІГАХ. РОЗПОВІДЬ СЕСТРИ ШАРІЯ

 1. Это вы русского юриста Фейгина начитались чтоли? уже давно этот экс юрист и его высеры были опровергнуты. Анатолий получает за клевету деньги после того как выиграл в европейском суде.. Вы не хотите актуализировать информацию и удалить эту чушь? А когда он покушался на териториальную целосность? вы что вообще больные там? Финансирует в лнр и днр он только бедных стариков которая наша конченая власть лишила пенсий! Манипулируете вы – Анатолий говорит правду! Сказочные идиоты..

 2. Завали е6альник Олэксандэр. Во первых Фейгин не бывший юрист, а очень толковый юрист. А тупой вор и педофил Петушарий находится под следствием как в Украине так и в Нидерландах по заявлению сестры и ее соседей. И скоро он будет сидеть в обоссанном углу для пидapacoв на Лукьяновке и cocaть xуй у гопоты. А потом мотать срок на зоне.

 3. Гидко читати.
  Сподіваюсь рано чи піздно людей в Україні також почнуть притягувати до відповідальності, за наклепи, як це робиться в Європейських країнах. Там Анатолію зараз виплачують грошову компенсацію і за ці слова, і за інші нісенітниці, що розповсюджують люди, та, начебто “журналісти” й “СМІ”, які дозволяють в своїх, начебто “не ангажованих”, статтях та розмовах ображати людей, навішувати ярлики, видавати свої власні додумки за недостатньою інформацією, як факти. Особливо кумедно спостерігати, коли у соціальних мережах пости подібних “журналістів” та “СМІ” зникають згодом, коли вони вже не підходять під нинішню ситуацію, чи коли безхребетний “журналіст” переходить у власність іншого господаря, чи коли на них подають таки позови до суду. У деяких більша частина профілю забита такими “сторінка не знайдена” 😀
  Дякую, що поширюєте інформацію про Шарія та згадуєте його.
  Люди будуть частіше про нього дізнаватись, дивитись його відео, та більше розуміти де правда, а де огидна маячня. І тут не йдеться про тих, хто бездумно кричить те, що кричить зліва та справа інший, а мислить, хоть трішки своєю головою.
  Ви молодці. Разом МИ переможемо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *