Житомир: Благодійники подарували третій сучасний реанімобіль


Нещодавно автомобільний парк комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради поповнився третім подарованим реанімобілем.

Машину подарували представники благодійного фонду «Центр утеплення» спільно з норвезькими меценатами. Це — третій за рік реанімобіль, який отримав від них центр екстреної медичної допомоги.

Подаровані машини відповідають типу «С», адже в них передбачені перегородки-бокси між водієм та пацієнтом, є балони з киснем, набір нош, медична апаратура, яка розрахована на регулярну дезінфекцію.

«Центр утеплення»

«Центр утеплення» провадить свою діяльність понад сім років. «Усе почалося з війною. Працював з друзями у волонтерському русі, їздили на схід і бачили, що потрібно нашим хлопцям, — розповів Юрій Опанасюк, директор фонду. — Перші машини йшли на фронт. Другим етапом відправляли транспорт у військові частини і шпиталь. Поступово напрацювали велику базу друзів-волонтерів, переважно за кордоном. Пізніше почали спрямовувати допомогу на потреби Житомирщини.

Перші реаномобілі передавали з міста Копенгаген (Данія). Останнім часом працюємо з норвезькою місією «Віра. Надія. Любов», представники якої є в Коростені. До кінця цього року фонд надасть по одному реанімобілю Житомирському базовому військовому шпиталю та Овруцькій центральній районній лікарні.

Джерело: Голос України.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.