Згорів сарай, гори і хата – підказка Зеленському, як з провалу зробити цяцю


Важкий кримінальний злочин уже здійснено. Велика нарада Зеленського з силовиками на предмет того “а де посадки, щоб швидко і сподобалось людям?” уже була проведена.

Важкий кримінальний злочин скоїла і велика “зелена кнопка” у вигляді сотен зелених депутатів, які, керуючись не законом, правом і не фактами, а виключно емоціями і відданістю зеленому ділу, простим голосуванням на закритій стрілці зі своїм кормчим затверджують політичні вироки.

Уже відбувся витік інформації. Народ уже дізнався, що не законність важлива, а “щоб подобалося, і щоб швидко”. Тобто “Хлєба і зрєліщ”.

Штош

Проте є можливість використати на свою користь і такий серйозний репутаційний провал з кримінальним нахилом.

Зеленський може посадити швидко і гарно, скажімо … зрадника Батьківщини Портнова і агента впливу Кремля Медведчука.

От вийдіть на вулицю, Володимире, та спитайте у перших ста людей: “Ви хочете, щоб сидів Портнов і Медведчук?
Ми вам сто зі ста даємо, що люди скажуть “так”.

Запит суспільства на посадку цих двох покидьків ого-го який! Зеленський навіть порохоботською тусовкою підтриманий буде, а це значить, що посадкою Портнова та Медведчука Зеленський зможе об`єднати суспільство.

“Чому не сидить кум путіна Медведчук?” – вже стало мемом. А зрадник України, посібник російських окупантів Портнов, знаючи свої шанси загриміти за грати за Державну зраду, носа в Україну не казав при попєрєдниках.

Окрім того, що це буде “швидко” і безперечно “сподобається людям”, це ще послужить Зеленському пом’якшуючою обставиною у суді, де можливо будуть розглядати питання узурпації влади, порушення Законів і Конституції України.

Ну раз уже всі знають, що Порошенко, Парубій і Пашинський – це всього лише замовлення влади на розправу з сильними лідерами, державними діячами, які пять років стримували російську агресію і служили Україні, то чого б, відповідаючи на запит суспільства, не розвернути фіаско у бік “це вам все здалося, насправді ми посадимо Портнова і Медведчука”?

Donate to Myrotvorets

2 коментарі до “Згорів сарай, гори і хата – підказка Зеленському, як з провалу зробити цяцю

  1. Бо з ними можна буде “паруліть”, а “папірєдніки” це вже відпрацьований матеріал, який сам(!) все просрав. А все могло б бути інакше.
    Всі хто “скаче” себе ще “знайдуть”… питання лише ДЕ?

  2. на жаль ні зелена шмаркля ні його (-посіпаки- закреслено) чувакі та чувіхі навіть не прочитають допис пана Василя, а якщо й прочитають то не зрозуміють його змісту.
    для їх Україна хіба що дійна корова й наламають вони рівно стільки – скільки ми їм дозволимо.
    на часі вже порушувати карні справи проти членів (-веселої- закреслено) зеленої команди по наявним випадкам порушення Конституції України, (-нецільового використання- закреслено) розкрадання бюджетних коштів, намагань підписання (-миру- закреслено) капітуляції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *