Збройні Сили України відновлюють зруйновану окупантами інфраструктуру Донбасу


На Луганщині триває відновлення та розбудова зруйнованої під час бойових дій інфраструктури. В першу чергу це стосується критично важливих об’єктів. Відповідні заходи фінансуються з обласних та державних бюджетів, а для їх реалізації залучаються окремі підрозділи зі складу Об’єднаних сил.

Повідомляють на сайті Міністерства оборони України: http://www.mil.gov.ua/news/2018/07/03/zbrojni-sili-ukraini-vidnovlyuyut-zrujnovanu-okupantami-infrastrukturu-donbasu/

Зокрема, військовослужбовці Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України ведуть роботи з капітального ремонту мостів та шляхопроводів. Військові працюють там, де через реальну загрозу,  відмовляються працювати будь-які інші підрядники.

Так, в жовтні 2017 року силами 19 окремого мостового загону 26 об’єднаного загону Державної спеціальної служби транспорту  було відбудовано Томашівський автомобільний міст через річку Сіверський Донець, що з’єднує Лисичанськ та Рубіжне. Томашівський міст був зруйнований проросійськими бойовиками у 2014 році.

20 червня цього року відбулося відкриття Троїцького мосту, який знаходиться у Попаснянському районі Луганщини. Цей міст, який знаходиться впритул до лінії розмежування, був зруйнований  терористами в червні 2015 року.

Після Троїцького мосту військовослужбовці окремого мостового загону розпочали відновлювальні роботи на  мосту  автодороги Покровськ – Бахмут – Михайлівка. Цей об’єкт було пошкоджено незаконними збройними формуваннями ще у липні 2014 року. Але, ця ділянка шляхопроводу має великий вантажопотік як цивільного автотранспорту місцевих мешканців, так і військової техніки, що задіяна в операції Об’єднаних сил, тому її відновлення дуже важливе.

Як повідомив  командир 19 окремого мостового загону полковник Василь Щербінін, за встановленим планом робіт військові будівельники повинні розібрати і потім повністю відновити три прольоти мосту, замінити дві балки, а третю перевірити на міцність і, у разі пошкодження або замінити, або укріпити її. Роботи планується проводити відповідно до проектно-кошторисної документації протягом шості місяців .

– На даний час проведено роботи з демонтажу перильного та бар’єрного огородження, а також повністю знято мостове полотно. Зараз тривають роботи з демонтажу балок прогонових споруд, – повідомив полковник Василь Щербінін.

Місцеві мешканці сподіваються, що всі роботи військові виконають як завжди з високою якістю та згідно з графіком.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *