«Зброя та Безпека-2018»: «Софтекс-Інвест» показала вітчизняний розвідувально-навчальний легкий літак V-24-1


ТОВ «Софтекс-Інвест» на виставці «Зброя та Безпека-2018» представила український багатоцільовий літак V-24-1. Ця вітчизняна машина була створена компанією у 2010-2012 роках та здійснила свій перший політ 20 листопада 2012 року.

Літак оснащений двома двигунами, що встановлені на пілонах над крилом, та має 4 місця (1 пілот та 3 пасажири). Він може злітати з короткої злітно-посадкової смуги, у тому числі й з ґрунтової. V-24-1 використовує мало пального (бензин А-95) та має комфортний салон зі спареним керуванням, – передає DefenseExpress.

Розробка броварчан сертифікована в Україні й може виконувати польоти як з візуальним керуванням, так і за приладами. Літак призначений, в першу чергу, для навчання пілотів цивільної авіації чи військових льотчиків. Крім того, на V-24-1 може бути встановлений тепловізор та фото-відео апаратура, що дозволяє використовувати його як легку розвідувальну машину.

DefenseExpress уточнює, що компанія «Софтекс-Інвест» – це вітчизняне конструкторське бюро повного циклу, яке «з нуля» розробляє літаки та вертольоти, має можливість виробництва гвинтів, редукторів та інших складних елементів.

https://youtu.be/Jc25ArFtf84

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *