«Зброя та Безпека-2018»: «Полонез» – новітній мобільний комплекс боротьби з БПЛА


ПрАТ «ХК «Укрспецтехніка» вперше представила свою нову розробку – багатофункціональний мобільний комплекс боротьби з безпілотними літальними апаратами «Полонез», – передає DefenseExpress.

Він здатен вирішувати комплексні завдання з виявлення безпілотників, їх ідентифікації, постановку перешкод каналів управління, телеметрії та навігації. Також «Полонез» може передавати інформацію про виявлені БПЛА, через командний центр, іншим службам, зокрема для використання проти цілі відповідних засобів вогневого ураження. Саме комплексність і невеликі габарити є основними перевагами цього комплексу.

Як зазначили представники ПрАТ «ХК «Укрспецтехніка», однією з причин високих показників ефективності нової системи, полягає в створенні для нього унікального спеціалізованого програмного продукту власної розробки. Тут у розробників з компанії є досить чималий досвід. Саме вони розробили (або брали вагому участь у створенні) велику кількость мобільних РЛС, таких як: «Малахіт», П-19МУ, «Лис» та «Борсук», а також мобільний комплекс наземної розвідки та РЕБ «ДЖЕБ». Крім того, компанія розробила переносний комплекс РЕБ «Анклав» та антидронову гвинтівку Anti-UAV gan.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *