«Зброя та Безпека-2018»: Комфортний санітарний евакуатор на базі модернізованого БТР-60


Київська компанія «Практика» продемонструвала глибоку модернізацію БТР-60. Новий концепт був представлений у версії санітарного броньованого транспорту, – повідомляє DefenseExpress.

В санітарній машині «Практики», від власне БТР-60, залишилася лише нижня частина, підвіска, колісна формула 8х8 та окремі елементи трансмісії. На модернізованому БТР встановлений сучасний дизельний двигун з економічним розходом пального. При цьому, він розташований у передній частині машини, що дозволило зробити великий та зручний десантний відсік з кормовою апареллю.

Також було суттєво посилено кулезахист бронекорпусу та заново відпрацьовані елементи протимінного захисту. Також БТР оснащений сучасними системами кондиціонування та опалення, що дозволяє підтримувати комфортні умови для екіпажу та поранених чи десанту (в версії лінійного БТР).

За словами представників НВО «Практика», будуть розроблені й інші варіанти машин на цій платформі. Наприклад, лінійний, який оснастять бойовим модулем «Штурм».

«Зараз завершується попередні заводські випробування цієї моделі. І найближчим часом ми представимо її на визначальні відомчі випробування на підтвердження заявлених характеристик в першому виконанні (санітарному), а після цього й в виконанні лінійної бойової машини», – пояснив заступник генерального директора компанії «Практика» Віктор Кривий.

Віктор Кривий додав, що також на «Практиці» відпрацьовано варіант використання і з відкритим верхом, і з використанням мінометної установки. 

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *