Збірна льотчиків України з вищого пілотажу перемогла на чемпіонаті світу серед 8 країн


Збірна команда України з вищого пілотажу стала чемпіоном світу на змаганнях, які проходили з 2 по 13 липня в Бреславі (Чехія).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Кияни

  • Тимур Фаткулін,
  • Дмитро Погребецький,
  • Ігор Чернов

завоювали вищий титул під керівництвом відомого одеського льотчика-пілотажніка і президента Федерації літакового спорту України Валерія Наливайко.

У боротьбу за найпрестижніший кубок включилися 27 спортсменів з восьми країн. Наші льотчики виступали на літаку Extra EA330 XL, бортовий UR-TIM.

Українці стали чемпіонами, другими стали господарі чемпіонату, бронзу вибороли британці.

Треба відзначити, що українець Ігор Чернов став абсолютним чемпіоном світу, взявши золото в трьох вправах, ще в одній номінації кращим був наш Тимур Фаткулін, тому гімн України звучав після кожного дня змагань.

«Ось і збулася моя мрія. Я став чемпіоном світу з літакового спорту. Наша збірна команда завоювала всі перші місця у всіх вправах. Приємно було слухати тільки український гімн!»- написав Погребецький.

За словами Валерія Наливайко, наші хлопці перемогли заслужено.

«Навантаження було дуже серйозне. У нашій команді — всього три пілотажніки, у чехів, які посіли друге командне місце, було 7 бійців, британці, які були третіми, виставили шістьох. Але ми впоралися — виграли і в абсолютному заліку, і в командному», – підкреслив льотчик.

Треба відзначити, що в чемпіонаті не брали участь дуже сильні збірні Франції та Румунії, але від цього наша перемога нітрохи не стає менш вагомою.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *