ЗАЗ буде випускати авто групи Renault


Запорізький автомобілебудівний завод відновлює виробництво автомобілів. Завод оголошує про початок виробництва автомобілів Groupe Renault для місцевого ринку.

Як повідомляє Укрінформ, проєкт реалізується на потужностях в Запоріжжі і обіцяє стати ознакою відродження автомобільної промисловості в Україні.

Перед цим ЗАЗ провів масштабну модернізацію, щоб повністю відповідати міжнародним стандартам якості Groupe Renault. У 2020 році на підприємстві була впроваджена система стандартизації якості Renault-Nissan-Mitsubishi Alliance – Alliance Production Way.

“Український ринок має для нас високий потенціал, завдяки своєму місцю розташування і зростаючому інтересу до нових автомобілів. Група Renault має сильні позиції в Україні і зберігає своє лідерство на ринку. Цей проєкт означає, що ми і наші партнери впевнені в тому, що бренди “Зроблено в Україні” будуть на тому ж рівні якості, що і продукція інших заводів Групи Renault”, – процитував представник “Укравто” керуючого директора Groupe Renault Export Регіон Євразія Макса Міссана.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *