Завдяки санкціям РФ Дніпровський порт освоїв перевалку імпортного цементного клінкеру


У зв’язку з черговими торговими обмеженнями, введеними в цьому році Росією щодо України, відбулися зміни вантажопотоків цементного клінкеру. Так, тепер його стали активно завозити з Туреччини, а Дніпропетровський річковий порт почав виконувати перевалку цього виду вантажу.

Повідомляє Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“У вересні до причалів Дніпропетровського річкового порту прибула перша партія імпортного клінкеру, який до цього не оброблявся в порту. Станом на сьогодні, ДРП вже перевалив близько 30 тисяч тонн імпортного вантажу. Розвантаження здійснюється на причалах вантажного району Нові Кайдаки прямим шляхом — з судна на автотранспорт із середньою нормою вивантаження 1,2 тис. тонн на добу. До кінця нинішньої навігації Дніпропетровський річковий порт планує вийти на показник 60 тис. тонн річної перевалки цементного клінкеру”, – поінформували в “Укррічфлоті”.

Раніше повідомляли, що компанія “Укррічфлот” почала здійснювати перевезення імпортного вугілля вгору по Дніпру.

“Кожен новий вид вантажу, залучений на перевезення вгору по Дніпру підвищує конкурентоспроможність річки та дозволяє отримати додатковий дохід перевізникам”, – наголосив консультант ЦТС-Консалтинг Павло Руденко.

Також в жовтні Дніпропетровський річковий порт здійснював перевалку високоякісної рулонної сталі, доставленої з Туреччини.

Довідково:

  • За підсумками першого півріччя 2019 року “Укррічфлот” перевіз по річках України 1 млн тонн вантажів.
  • До складу компанії входять 5 річкових портів: Дніпровський, Запорізький, Нікопольський, Херсонський і Миколаївський.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *