Запорізький завод виконав унікальне замовлення для найбільшого порту США


20 серпня Запоріжкран завершив відвантаження замовлення в рамках масштабного проекту для Virginia Port Authority (США).

Зазначається, що в рамках контракту Запоріжкран виготовив 79 кранів автоматичного штабелювання контейнерів (ASC) на основі автоматичних козлових контейнерних кранів на рейковому ходу, повідомляє Ukraine News.

Порт Вірджинії є п’ятим за величиною портом в США, а також одним з найбільших економічних двигунів для Співдружності Вірджинії. Завдяки новим кранам порт Вірджинії буде здатний обробляти додатково 1 мільйон контейнерів на рік.

Довідково

  • Запоріжкраннайбільший завод в Східній Європі, де виробляють промислові крани різного типу. У 2005-му власником заводу став світовий лідер в області кранобудування – фінська корпорація Konecranes. Коли фіни придбали завод, він навіював гнітюче враження. Кваліфікація і дисципліна людей була на низькому рівні.
  • Варто нагадати, продукцію була придатна тільки для українського ринку. Кількість замовлень було невеликим, а підприємство – збитковим. Корпорація Konecranes інвестувала десятки мільйонів євро в модернізацію застарілого радянського обладнання, а також вклала серйозні кошти в навчання співробітників. Через 14 років «Запоріжкран» 95% своєї продукції експортує по всьому світу.
Запорожкран изготовил 79 портовых кранов для крупнейшего порта в США

Запорожкран изготовил 79 портовых кранов для крупнейшего порта США 20 августа Запорожкран отгрузил последний заказ в рамках масштабного проекта для Virginia Port Authority (США)Порт Вирджинии является пятым по величине портом в США, а также одним из крупнейших экономических двигателей для Содружества Вирджинии.В рамках контракта Запорожкран изготовил 79 кранов автоматического штабелирования контейнеров (ASC) на основе автоматических козловых контейнерных кранов на рельсовом ходу.Благодаря новым кранам порт Вирджинии будет способен обрабатывать дополнительно 1 миллион контейнеров в годℹ Запорожкран – крупнейший завод в Восточной Европе, где производят промышленные краны разного типа.В 2005-м собственником завода стал мировой лидер в области краностроения – финская корпорация KonecranesКогда финны приобрели завод, он представлял из себя удручающее зрелище. Квалификация и дисциплина людей была на низком уровне. Продукцию была пригодна только для украинского рынка. Количество заказов было небольшим, а предприятие – убыточнымКорпорация Konecranes инвестировала десятки миллионов евро в модернизацию устаревшего совестcкого оборудования, а также вложила серьёзные деньги в обучение сотрудников.Спустя 14 лет «Запорожкран» 95% своей продукции экспортирует по всему миру.

Posted by Ukraine News on Monday, September 16, 2019

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *