Запорізький завод виконав унікальне замовлення для найбільшого порту США


20 серпня Запоріжкран завершив відвантаження замовлення в рамках масштабного проекту для Virginia Port Authority (США).

Зазначається, що в рамках контракту Запоріжкран виготовив 79 кранів автоматичного штабелювання контейнерів (ASC) на основі автоматичних козлових контейнерних кранів на рейковому ходу, повідомляє Ukraine News.

Порт Вірджинії є п’ятим за величиною портом в США, а також одним з найбільших економічних двигунів для Співдружності Вірджинії. Завдяки новим кранам порт Вірджинії буде здатний обробляти додатково 1 мільйон контейнерів на рік.

Довідково

  • Запоріжкраннайбільший завод в Східній Європі, де виробляють промислові крани різного типу. У 2005-му власником заводу став світовий лідер в області кранобудування – фінська корпорація Konecranes. Коли фіни придбали завод, він навіював гнітюче враження. Кваліфікація і дисципліна людей була на низькому рівні.
  • Варто нагадати, продукцію була придатна тільки для українського ринку. Кількість замовлень було невеликим, а підприємство – збитковим. Корпорація Konecranes інвестувала десятки мільйонів євро в модернізацію застарілого радянського обладнання, а також вклала серйозні кошти в навчання співробітників. Через 14 років «Запоріжкран» 95% своєї продукції експортує по всьому світу.
https://www.facebook.com/uanow/videos/2549996168576962/

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *