Замість реалізації амбітного проєкту #184общаги – неадекватні мірії про діснейленд…


Політик, волонтер, ветеран війни з російським агресором, член Політичної партії “Європейська Солідарність” та громадської організації “Справа громад”, Олександр Погребиський нагадав, що раніше Україна мала амбіційні, але важливі плани, до того ж, Україна їх втілювала попри все.

У попереднього Президента України на все про все було 5 років, перші з яких припали на початок збройної агресії росії. Наразі ми вже півтора року слухаємо полум’яні промови і дивимось відосики про “Нью-Васюки”.

“Були часи коли президент Петро Порошенко займався військом. Коли реалізовувалися амбітні проекти і я гордий тим, що брав участь у наймасштабнішому будівництві службового житла для ЗСУ.

Задумка заключалась у будівництві гуртожитків для бійців контрактників рядового складу і нам вдалось побудувати більше 90 таких казарм-гуртожитків по всій країні, а це службове житло для більше ніж 11 000 військовослужбовців.

Другою ланкою мали бути смарт-квартири для сержантського складу…. і одну таку будівлю майже вдалось побудувати, але вибори змінили все….

Третій етап мав на меті будівництво квартир для офіцерського складу.

Паралельно ми шукали шляхи кредитування для купівлі житла для військових через державні банки за мінімальною ставкою і майже знайшли доступні варіанти, але вибори змінили все…..

Вибори багато чого змінили в нашій країні…

І тепер наша мета не збудувати чи створити, а зберегти…..Були амбітні плани, реалізація поставлених задач, а тепер мрії не зовсім адекватного характеру про діснейленд….

ЗА КОШТИ ЯНУКОВИЧА ПОБУДУВАЛИ 184 ГУРТОЖИТКИ ДЛЯ 23 ТИСЯЧ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

МАСШТАБНЕ БУДІВНИЦТВО У ЗСУ: ВСЛІД ЗА ЗВЕДЕННЯМ ГУРТОЖИТКІВ – ЖИТЛО ДЛЯ СЕРЖАНТІВ

БАЖАЮ, ЩОБ ТУТ ВИ ВІДЧУВАЛИ, ЩО ДЕРЖАВА ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО ВАС, ГОРДІСТЬ ЗА УКРАЇНУ – ПРЕЗИДЕНТ ВІДКРИВ 4 ГУРТОЖИТКИ

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.