Залужний розширив механізм громадської участі в ЗСУ


Джерело: Операція об’єднаних сил / Joint Forces Operation 

У Збройних Силах України розширюються механізми громадської участі.

20 листопада Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний зустрівся з воєнними експертами та волонтерами, які багато років підтримують Збройні Сили.

Сьогодні я своїм наказом скасовую у всіх Збройних Силах України такий інститут як радники на громадських засадах, – повідомив він.

Валерій Залужний зазначив, що на зміну йому створюються громадські експертні групи.

Вони будуть працювати при кожному виді та роді військ (сил), – зауважив Валерій Залужний.

За словами Головнокомандувач ЗС України це дасть новий поштовх співпраці з експертним середовищем та розширить механізми громадської участі у розвитку Збройних Сил України.

Дякую всім, хто допомагає розбудовувати Збройні Сили України. Ваш незалежний досвід і експертиза для нас дуже важливі, – додав Головнокомандувач Збройних Сил України.

Повідомляється, що до складу громадських експертних груп увійдуть фахівці з різних сфер діяльності, які будуть об’єднані за відповідними напрямами.

Так, спочатку передбачається створення груп з протидії корупції, розвитку ЗС України, взаємодії з громадянським суспільством, посилення комунікаційних спроможностей.

У подальшому за потреби напрями можуть бути розширені.

Довідково

Експертні групи – це дорадчий орган в ЗС України. Його основним завданням є надання консультацій, експертних висновків, пропозицій, налагодження співпраці з органами державної влади, місцевого самоврядування та громадськістю, участь в плануванні й проведення комунікаційних кампаній, розробка та вдосконалення нормативно-правової бази у воєнній сфері тощо.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *