Захисники України і Європи з важкими пораненнями перебувають в умовах повної антисанітарії


Поранені, але не “зламані”, захисники України і Європи вже тривалий час перебувають з важкими пораненням в умовах повної антисанітарії та під постійними обстрілами російськими загарбниками. Воїни з відкритими ранами, перев’язаними нестерильними залишками бинтів, без необхідних медикаментів і вже без харчування, закликають світ до негайної активної реакції.

“Увесь цивілізований світ має бачити умови, в яких перебувають поранені, скалічені захисники Маріуполя і діяти!
В повній антисанітарії, з відкритими ранами, перев’язаними не стерильними залишками бинтів, без необхідних медикаментів і навіть харчування.
Ми закликаємо ООН та Червоний Хрест показати свою гуманність та підтвердити основні засади, на яких вас створено, врятувавши поранених людей, що вже не є комбатантами.
Військовослужбовці, яких ви бачите на фото і ще сотні на заводі “Азовсталь” – з тяжкими пораненнями ціною власного здоров’я захищали Україну та увесь цивілізований світ. Невже тепер Україна і світова спільнота не здатні захистити та подбати про них?
Ми вимагаємо негайної евакуації поранених військовослужбовців до контрольованих Україною територій, де їм нададуть допомогу та забезпечать належний догляд” – написали Азовці.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *