Загрожує довічне з конфіскацією: ухилянт і безробітна коригували удари рф по ТЕС на Дніпропетровщині


СБУ затримала двох агентів ФСБ, які коригували удари по ТЕС на Дніпропетровщині

Контррозвідка СБУ затримала на Дніпропетровщині двох агентів ФСБ, які передавали ворогу дані для ракетних і дронових ударів по енергетичній інфраструктурі області. Однією з головних цілей була місцева теплова електростанція, що забезпечує електроенергією прифронтові райони регіону.

Обидва фігуранти діяли окремо, але отримували завдання від одного куратора російської спецслужби.

Один із затриманих — житель Дніпра, який ухилявся від мобілізації. Він майже не виходив із дому, а потрібну інформацію дізнавався у сусідів і родичів під час звичайних розмов. Зокрема, його цікавили технічний стан ТЕС та місця розташування української протиповітряної оборони.

Інша затримана — безробітна мешканка Зеленодольська. Вона обходила місцевість, фіксувала розташування мобільних вогневих груп та збирала інформацію про наслідки російських атак на енергетичні об’єкти.

Співробітники СБУ викрили агентів, задокументували їхню діяльність і затримали. Під час обшуків у них вилучили смартфони з доказами співпраці з російською спецслужбою.

Обом повідомили про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України — державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану. Суд обрав їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. За скоєне їм загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *