За січень-серпень 2018 року Україна експортувала понад 130 млн тонн молокопродуктів на загальну суму $228,3 млн, що більше на $17,8 млн порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це розповіла заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, – інформує прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.
Перше місце серед експортних позицій зайняло тваринне масло, якого було експортовано на загальну суму $92,4 млн. Друге місце – згущене молоко на $43,7 млн, третє – казеїн на $30,6 млн», – прокоментувала Ольга Трофімцева.

Найбільшими покупцями українського вершкового масла стали Марокко – $21,2 млн, Туреччина – $13,2 млн та Нідерланди – $8,8 млн. Сири всіх видів та кисломолочний сир було експортовано з України в основному на ринки Казахстану з сумою експорту – $9,02 млн, Молдови – $5,2 млн, Єгипту – $2,6 млн.
