За стандартом НАТО. Дрогобицькі артилеристи отримали комп’ютерний полігон


За сприянням Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради 15-й реактивний артилерійський полк Сухопутних військ Збройних Сил України отримав комп’ютерний артилерійський полігон.

Про це інформує Мілітарний.

«Завдяки використанню програмного забезпечення VBS3, яке є стандартом комп’ютеризованої підготовки в країнах НАТО, симулятор дозволяє проводити артилерійські стрільби у віртуальному просторі», – повідомили у пресслужбі полку..

«Дане програмне забезпечення дає можливість керівникам занять обирати типи місцевості, змінювати пори року, час доби, налаштовувати дії союзних і ворожих підрозділів, якими керують за допомогою штучного інтелекту», – уточнили у пресслужбі.

У військовій частині також зазначили, що комп’ютерний полігон дасть змогу підготувати більшу кількість військовослужбовців, не організовуючи при цьому трудомістких і часозатратних масштабних навчань для закріплення теорії.

Комп’ютерний полігон дає змогу відпрацювати застосування артилерійських систем. Під час таких занять інструктор може перевірити знання та практичні навички особового складу.

Окрім того, нещодавно за сприяння Дрогобицької районної державної адміністрації у фінансовій підтримці, військова частина придбала безпілотник-квадрокоптер.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *