За перший квартал 2018 року обсяг продажу нових комерційних авто виріс на 22%


Обсяг продажів нових комерційних автомобілів в Україні в січні – березні 2018 року, порівняно з аналогічним періодом 2017 року, зріс на 22% і склав 2873 авто, повідомляє прес-служба асоціації Укравтопром

За даними організації, кращий результат показала марка Renault (продано 520 авто). Відносно січня – березня 2017 року продажі нових комерційних автомобілів Renault збільшилися на 14%.

Своєю чергою, друге місце в рейтингу брендів зайняла компанія МАЗ. Автомобілі мінського автозаводу отримали 266 українських реєстраційних номерів, що на 74% більше, ніж у першому кварталі минулого року.

Третє місце в рейтингу найбільш популярних марок комерційних авто зайняв FIAT (265 авто), відставши на один автомобіль від МАЗа і на 3% від свого показника минулого року.

Також до п’ятірки лідерів першого кварталу увійшли Citroen, збільшивши реалізацію майже втричі – до 258 авто, і Mercedes-Benz із дворазовим зростанням – до 252 нових комерційних авто.

Джерело:http://uprom.info/news/ekonomika/rinok/za-pershiy-kvartal-2018-roku-obsyag-prodazhu-novih-komertsiynih-avto-viris-na-22/

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *