За обстріляний будинок в Києві: Матрос-українець затопив розкішну яхту глави російської компанії з виробництва зброї


Його колеги, теж українці, казали йому, що він божевільний, та матрос впевнено вершив венденту.

Джерело: Обозреватель

На Майорці матрос-українець, який працював на яхті російського корупціонера Олександра Міхєєва – одного з директорів компанії з виробництва зброї “Ростех” – спеціально затопив корабель росіянина ціною 7 млн євро.

Він зробив це, коли побачив обстріляну житлову багатоповерхівку в Києві на Лобановського, 6а.

Історією цього інциденту на особистому Telegram-каналі Pravda Gerashchenko поділився радник голови МВС Антон Геращенко. Він звернувся до матроса-українця, назвавши його героєм. Іспанська поліція, наголосив представник міністерства внутрішніх справ, навіть не стала затримувати “порушника”.

“Тепер росіяни не почуватимуться в безпеці ніде!” – написав Геращенко.

Відомо, що агенти цивільної гвардії заарештували українця 26 лютого о 12.35. Чоловіка звинуватили у частковому потопленні розкішної яхти ” Леді Анастасія “, яка базувалася в порту Адріано, в Кальвіа.

Матрос пропрацював на цьому судні росіянина Міхєєва близько десяти років.

Україні пояснив: власник корабля відповідає за виробництво зброї, за допомогою якої на її країну нападають. Коли затриманий побачив по телевізору, як російська крилата ракета потрапила до багатоквартирного будинку, де жили мирні жителі, йому стало ніяково.

“Бойова частина не вибухнула, але понад п’ять поверхів все ж таки було зруйновано”, – сказав матрос.

Він зрозумів: це крилата ракета виробництва компанії його боса, через що він розлютився. Чоловік згадав, що живе у Києві у квартирі, аналогічній тій, які були зруйновані на Лобановського.

З цієї причини матрос повернувся на корабель, вирішивши помститися господареві. Він відкрив клапани в машинному відділенні та в іншому відсіку, де живе екіпаж. Далі – закрив паливні крани та вимкнув електрику, щоб не було витоків.

Матрос наказав трьом іншим членам екіпажу, теж українцям, покинути корабель. При цьому останні кричали, що їхній колега збожеволів.

Затриманий сказав їм, що на їхню батьківщину також напали, а також запевнив, що візьме на себе повну відповідальність.

Коли на місце приїхала поліція, українець сказав копам: ” Власник цього корабля – злочинцем, який заробляє на життя продажем зброї, а тепер вони вбивають українців”.

Суд у справі відбувся 27 лютого. Відомо, що суддя випустив українського матроса.

Donate to Myrotvorets

8 коментарів до “За обстріляний будинок в Києві: Матрос-українець затопив розкішну яхту глави російської компанії з виробництва зброї

 1. Чудова новина.І так буде з рашистськими та білоруськими автомобілями та іншою технікою.

 2. І наснився 2050 рік:

  Потяг Мадрід-Альмерія.
  В чотиримісному купе на нижніх полицях сидять мама з дочкою, планують свій відпочинок на теплому морі та проглядають, порівнюючи погоду на поділлі із сонячною спекою на майбутньому побережжі.
  Потяг уповільнює хід, а жіночки звертають увагу на пропливаючі мимо сторожові вишки та колючі дроти огорожі іспанської виправної колонії.
  Розмова про погоду обривається, пасажирки з відкритими ротами, з цікавістю споглядають на декількох щойно звільнених, що прямують на посадку в їх потяг.
  Стук коліс відновлюється, а в купе на порозі з’являється безногий дідусь, що сидить на дощечці з маленькими колесищами, та знявши рукавицю-опору, показує свій квиток на верхню полицю…
  Дідок почекав якусь хвилину-другу та вгледівши, що його таки тупо ігнорують, зі словами, – а я таки не важкий, закинув свій мікровізок на верхню полицю та швиденько й сам забравсь туди, про бурмотівши про себе, – в Альмерії друг мене покраще зустріне…
  Жіночки й надалі не стали звертати уваги на верхнього пасажира та продовжили свою розмову вже в іншому руслі, де згодом дочка й спитала маму:
  – А ти можеш сказати, від чого може бути самий більший біль?
  – О… Самий більший біль, доцю, коли станеш родити дитинку!
  Аж тут висунулась голова дідуся з верхньої полиці та чистою українською мовою хоча й з характерним картавим наголосом та з притиском промовила:
  – Ото сеньйоро-землячко ти не знаєш як кований сундук з брильянтами та на яйця падає…

 3. Признаюся, що з нетерпінням очікую коли по всій Росії, по всьому світу земля буде горіти у тих росіян, що причетні до знущань над Україною.
  Звичайно тут і помилки будуть, і постражнають не винні, або кара буде зажорстока.
  З В И Н Я Й Т Е !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.