За два місяці ProZorro.Продажі заробили для держави більш як 185 млн грн на об’єктах малої приватизації


Упродовж двох місяців було продано 150 об’єктів малої приватизації, за які було отримано більш як 185 млн грн. Про це під час Години запитань до уряду сказав перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, – інформує Національний промисловий портал з посиланням на Укрінформ.

Лише за 2 місяці нам удалося створити публічний реєстр з понад 1000 об’єктів малої приватизації. І продати 150 об’єктів. Ми заробили для держави 185 млн грн, – сказав Кубів.

Згідно із Законом України “Про приватизацію державного і комунального майна”, який набрав чинності у березні, мала приватизація відбуватиметься через електронну систему “ProZorro. Продажі”. Йдеться про активи державної і комунальної власності вартістю до 250 млн грн. Виставляти об’єкти в рамках малої приватизації будуть Фонд державного майна України (ФДМУ), а також місцеві органи влади.

На виконання оновленого закону про приватизацію Кабінет міністрів України затвердив правила малої приватизації. Мала приватизація за новими правилами стартувала в Україні наприкінці липня. За повідомленням Фонду держмайна, за перший місяць роботи на продаж було виставлено 210 об’єктів з початковою вартістю понад 113 млн грн.

Читайте також ProZorro. Продажі продовжують розвивати свій феєричний старт.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *