З початку року Укрзалізниця інвестувала в розвиток основних фондів близько 8,5 млрд грн


Усі роботи з електрифікації дільниці Потоки—Золотнишине Укрзалізниця виконала за власні кошти. Їх вартість становила понад 204 млн грн. Загалом за вісім місяців 2018 р. Укрзалізниця інвестувала майже 8,5 млрд грн у розвиток своїх основних фондів, – повідомляє Медіацентр “Магістраль” з посиланням на в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова.

За словами керівника Укрзалізниці, загалом з початку року компанія інвестувала в модернізацію інфраструктури, придбання та ремонт рухомого складу майже на 4 млрд грн більше, ніж отримала на спеціальний інвестиційний рахунок від останньої індексації тарифів.

Як повідомив керівник Укрзалізниці, з січня до липня поточного року Укрзалізниця спрямувала понад 500 млн грн на закупівлю рухомого складу, понад 2,2 млрд грн — на придбання матеріалів для виготовлення, модернізації та капітального ремонту вантажних вагонів; майже 1,8 млрд грн — на модернізацію, капітальний ремонт тягового рухомого складу; майже 2,8 млрд грн — на матеріали верхньої будови колії та понад 1,1 млрд — на закупівлю локомотивів GE.

Водночас, відзначив Євген Кравцов, зростання індексу цін виробників промислової продукції значно випереджає ціни на перевезення вантажів залізничним транспортом. «Індекс цін виробників промислової продукції за сім місяців 2018 р. порівняно з аналогічним періодом минулого року продемонстрував ріст на 17,7 %, а за деякими видами продукції — до 40 %. Особливо стрімке зростання цін спостерігається на продукцію ГМК, вироблену в Україні для внутрішніх потреб. При тому що аналогічний показник залізничних перевезень зріс лише на 13,6 %», — додав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *