З початку липня Росія активізувала роботу снайперських пар і завозить на Донбас нові снайперські комплекси


За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України з початку липня зафіксовано збільшення кількості випадків застосування окупантами диверсійно-розвідувальних груп і снайперських пар.

Як повідомляє наша розвідка, вони укомплектовані в тому числі і кадровими російськими військовослужбовцями, які прибули зі складу з’єднань і частин Південного військового округу ЗС РФ.

При цьому, для прикриття виходу снайперів і ДРГ у “сіру зону” противник здійснює мінометні обстріли позицій підрозділів Об’єднаних сил.

Крім того, окупанти продовжують завозити через неконтрольовані Україною ділянки кордону на тимчасово окуповану територію у Донецькій та Луганській областях модернізовані та нові снайперські комплекси російського виробництва.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “З початку липня Росія активізувала роботу снайперських пар і завозить на Донбас нові снайперські комплекси

  1. Нажаль Приватбанк обнуляє кредитну здатність коли робиш пожертву Миротворцю. Мені обнулили кредитну здібність до 0 після того як я вислав гроші вам. От так от воно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *