«Єврокар» у січні збільшив випуск автомобілів на 73%


Асоціація «Укравтопром» повідомляє про ріст показника роботи автопрому у січні на 57% в порівнянні з 2018 роком.

Зазначається, що позитивну динаміку сформувало великовузлове складання легкових автомобілів заводу «Єврокар», обсяги якого зросли на 73% до 828 авто. На сьогодні «Єврокар» є єдиним підприємством в Україні, де триває випуск легкових автомобілів.

У той же час виробництво комерційних автомобілів впало більш ніж в 6 разів. За місяць було виготовлено всього 5 машин (без урахування АвтоКрАЗу, який перестав розкривати інформацію про своє виробництво з серпня 2016 року). Виробництво автобусів практично не змінилося. Минулого місяця було випущено 60 автобусів, проти 59 шт. роком раніше.

Автозавод «Єврокар» – офіційний виробник автомобілів марок VW Group в Україні, що входить до групи компаній «Атолл Холдинг». Є одним з найбільших виробників легкових автомобілів в Україні. Розташований в селі Соломоново Ужгородського району Закарпатської області за два кілометри від кордону з Угорщиною та Словаччиною поряд з індустріальним парком «Соломоново». 

Автозавод Еврокар в январе увеличил сборку автомобилей Skoda на 72%

Еврокар в январе увеличил сборку автомобилей Skoda на 73% до 828 авто Январский показатель работы автозавода «Еврокар» вырос на 73% по сравнению с показателем 2018 года, сообщает ассоциация «Укравтопром».Объемы крупноузловой сборки легковых автомобилей в январе увеличились на 73% и составили 828 автомобилей, тогда как в январе 2018 года завод изготовил 479 автомобилей. ℹ Автозавод «Еврокар» – официальный производитель автомобилей марок VW Group в Украине, входящий в группу компаний «Атолл Холдинг». Является одним из крупнейших производителей легковых автомобилей в Украине. Расположен в селе Соломоново Ужгородского района Закарпатской области.Видео: Как собирают автомобили Skoda на заводе Еврокар

Posted by Ukraine Now on Monday, February 11, 2019

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.