Японія подарувала медичну апаратуру харківському шпиталю на 8 млн грн


Японія передала українському військовому медзакладу медичну апаратуру. Загальна вартість подарунку становить близько 8 мільйонів гривень.

Зокрема, передано стаціонарну рентген-систему з дистанційним керуванням DREXZX80/E6 Remotecontrol R/F system CANON ZEXIRA та дві оптоволоконні бронхолітичні системи FUJIFILM F82-120T, повідомляє АрміяInform.

– Із 1991 року моя держава надає всіляку підтримку Українському народові й на цей момент її обсяг уже перевершив 3 мільярди доларів США. Після 2014-го ця співпраця лише активізувалася і значні кошти пішли на забезпечення військових госпіталів. Схиляю голову перед усіма українськими воїнами, які загинули на Сході країни, і висловлю безмежну повагу до роботи армійських лікарів, – наголосив Надзвичайний та Повноважний посол Японії в Україні Такаші Кураі.

До речі, японська сторона забезпечила доставку апаратури до Харкова, її налаштування, а також оплатила спеціальне двотижневе навчання фахівців Військово-медичного клінічного центру Північного регіону в столиці України!

По завершенню церемонії передачі медичної апаратури, начальник ВМКЦ ПнР полковник медичної служби Юрій Подолян ознайомив гостей із окремими клініками та відділеннями.

– Упродовж 2014 – 2020 років ми прийняли у себе понад 26 500 військовослужбовців різних силових відомств та правоохоронців, які брали участь у відновленні суверенітету і територіальної цілісності України. Поступово переобладнують операційні відповідно до сучасних вимог і стандартів, а із 2017-го ми користуємося медичною інформаційною системою типу MІС Smart, – розповів полковник медичної служби Юрій Подолян.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *