Військові отримали унікальне для Одеси медичне обладнання


Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський» отримав унікальне для Одеси медичне обладнання. Військовий санаторій «Одеський» на сьогодні за обладнанням є номером один у місті.

Для учасників АТО/ООС та інших пільгових категорій процедури безоплатні.

Обладнання, яке закуповують, не виробляють в Україні. Це найновітніша апаратура, яку використовують у найкращих клініках світу, зокрема апарат з мікрохвильової терапії. Наразі в Одесі він є тільки тут, повідомляє кореспондент АрміяInform.

Зокрема на «озброєнні» у лікарів є апарат, який допомагає тим, у кого були поранення чи травми кінцівок. Процедури на ньому лікують післяопераційні набряки та виводять лімфу. У лікувальному корпусі вже встановлено обладнання для ударно-хвильової та лазерної терапії, сухого витягування, підготовки грязьових сумішей тощо. Також є обладнання для електро- та світлотерапії та інших видів апаратної терапії.

Для того, щоб працювати з новим обладнанням, лікарі санаторію проходили курси навчання у різних медичних центрах, переймаючи досвід у фахівців з Бельгії, Німеччини, Словаччини.

Уже незабаром планується відкриття нового відділення, де буде доступним обладнання з водних процедур — перлинні ванни та ванни для підводного витягування нижніх кінцівок, душі Шарко, циркулярного і висхідного душ-масажу.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *