Якщо росія використає ядерну зброю, це буде атакою на країни НАТО – США


Джерело: Економічні новини.

РОСІЯ МОЖЕ ПОЧАТИ ВІЙНУ З НАТО

Якщо Росія використає ядерну зброю в Україні, щоб спробувати зупинити контрнаступ ЗСУ, таку атаку країни НАТО мають вважати нападом на самий Альянс. Відповідний проект резолюції у Сенаті зареєстрували демократ Річард Блументал і республіканець Ліндсі Грем.

“Ми вважаємо, що ядерна зброя, використана в Україні, здійснить викид радіації на великі території у Європі, де розташовані союзники НАТО”, – заявив Грем під час прес-конференції у Конгресі й процитував слова президента США Джо Байдена про те, що загроза використання Росією ядерної зброї реальна.

Грем додав, що розміщення російської ядерної зброї в Білорусі викликає занепокоєння і є провокативним, а також сказав, що загроза використання Росією ядерної зброї – найвища з часів Карибської кризи, й найкращий спосіб запобігти цьому – це чітко пояснити росіянам наслідки таких дій.

“І наше повідомлення до тих, хто оточує Путіна, що якщо ви зробите це, якщо ви виконаєте його наказ, якщо він колись його дасть, ви можете очікувати на масивну відповідь від НАТО, і ви опинитесь у війні проти НАТО”.

“Ми не намагаємось вторгнутись у Росію – ми намагаємось змусити Росію покинути Україну без застосування американських військових. Тож якщо ви не хочете використати сили на землі – а я не хочу цього, – то надайте їм ресурси, щоб вдарити по росіянах, якомога сильніше, у межах території України. ATACMS працюють краще, ніж HIMARS. HIMARS були ефективними. Танки були ефективними. Тому нам треба F-16, щоб мати кращу повітряну оборону для сил України на землі. Тож ця “драма” триває”.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *