Як українські розвідники “влюбили” в себе танкістку т.зв.”ДНР” та інші секрети від ексрозвідника ГУР


У цьому відео ви зможете дізнатись про те, як українські розвідники влюбили жінку-танкістку з російсько-терористичних бандформувань в людину, яку вона ніколи не бачила, а лише чула голос по телефону.

Про єдиний танковий жіночий екіпаж в Донецьку окупанти зняли гучний пропагандистський фільм, вклавши в нього близько мільйона доларів. Перед самим виходом фільму українські розвідники виманили одну з танкісток на мирну територію та ще й ідеологічно перекували її, чим гучно провалили всі плани кремлівських пропагандистів.

Також знайдете відповіді на питання, як саме планувалася спецоперація «Авеню», яка пізніше стала відомою як «Вагнергейт». Будуть ексклюзивні деталі як її планували. І нові подробиці про те, хто міг би її зірвати. Деякі прізвища ви почуєте вперше.

Про все розповів ексрозвідник ГУР Роман Червінський, один з розробників операції «Авеню».

Журналістка: На восьмому році війни говорити про те, що у владі є кроти – це сором.

Роман Червінський: Так. Тому я тут. Зараз всі пишуть: це не розвідники, вони вийшли говорити і розкривати всі секрети. Я вийшов, тому що я розумію – це не сором, це небезпека, це загроза національній безпеці. Це треба показувати і розказувати. Бо їхня (високопосадовців у владі) постійна публічна відкрита брехня говорить про те, що вони взагалі нічого не бояться.

Також поговорили про «кротів» у владі, агентів впливу серед українських політиків та зачистку нелояльних працівників у спецслужбах. Роман Червінський відкриє завісу і проллє світло на те, як відбувається «легендування» агентів, розповість про українських Джеймс Бондів та вербування непересічних бойовиків «ЛДНР».

Ukrainian Military Pages

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.