Як працює антикорупційна система в Центрі “Миротворець”


Ділимось ексклюзивними секретами антикорупційних підходів, впроваджених Центром “Миротворець“.

Наша антикорупційна система вже пройшла випробування впродовж п’яти років в бойових умовах і рекомендована, зокрема, державним органам.

Ще на самому початку роботи Центру постало питання впровадження внутрішніх запобіжників, які б унеможливлювали одноосібного прийняття рішень щодо видалення окремих записів з Чистилища сайту “Миротворець” (через помилку або будь-які зовнішні впливи).

Саме тому ми одностайно прийняли рішення про впровадження системи, при якій стало неможливо приймати такі рішення одноосібно.

Така собі система “децентралізації” і антикорупційних заходів.

Наприклад

Хтось з наших клієнтів: вбивця, бойовик, терорист, найманець, порушник державного кордону України, антиукраїнський пропагандист тощо, – дуже хоче видалити свої дані з Чистилища і зажити спокійним життям .

Він шукає різні шляхи для досягнення своєї цілі, через якісь корумповані контакти в середовищі правоохоронців, через п’яті-десяті руки “адвокатів”, які наживаються на “бідолазі”, гарантуючи неможливе – “порішати” в Миротворці “вапрос”, пропонуючи нечувані суми грошей, пише на всі наші канали зв’язку.

Як говориться в молитві: “Але не введи мене у спокусу“.

При надходженні запиту на видалення, від будь-кого, в невидимих полях запису об’єкта робиться відповідна позначка з посиланням на цей запит.

Практично в цю ж мить включаються в роботу кілька десятків рук. Об’єкт, в 90% випадків, починає обростати новими матеріалами (скрінами, відео, аудіофайлами, документами т.ін. ) з ознаками дій, вивченням і дослідженням яких займається Центр “Миротворець”.

Страшна картина, чесно кажучи. Бачили б ви той процес. Перед тими, хто працює з Чистилищем вивішується об’єкт – і вони, як вовки накидуються на жертву, рефлекторно уже натискаючи потрібні комбінації на клавіатурі і з розвиненим до ідеального стану нюхом рискають просторами інтернету у пошуках крові здобичі. Потім зносять віднайдену поживу, складають, упорядковують і “прикрашають” нею запис у Чистилищі.

Тож, пишіть, пишіть, і ми будемо вельми вдячні вам за це. Це ваша допомога Центру і Україні.

Співробітники Центру – це технократи і професіонали своєї справи. Вони працюють з відключеними емоціями, суто з інформацією з відкритих джерел, фото, відео, скани, скріни, дописи в соціальних мережах, документи. В разі необхідності використовують інші канали, завдяки яким здобувається необхідна інформація. Іноді навіть дзвонимо напряму дружинам бойовиків у Донецьку або Луганську, чи родичам російських найманців від Калінінграда до Сахаліна і вони самі нам все розказують.

Борони Боже Держдеп та ЦРУ США з ФБР, які, як всім відомо на росії, нас фінансують 🙂

А в чому ж саме антикорупційний запобіжник, спитаєте ви?

Відповідаємо: запис про об’єкт з Чистилища не може бути видалено, поки всі, хто працює з інформацією Чистилища, не нададуть своєї згоди у вигляді відповідної відмітки. Зазвичай, на цю процедуру йде ціла доба, оскільки наші співробітники знаходяться на різних континентах планети Земля.

Тому різним “порєшатєлям”, хапугам, бандитам і іншій наволочі наголошуємо: навіть Директор Центру одноосібно не може прийняти рішення про видалення запису з Чистилища сайту “Миротворець”.
Бо запобіжники – в дії.

А ще ми працюємо над тим, щоб використати технологію блокчейна для “Миротворця”.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Як працює антикорупційна система в Центрі “Миротворець”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *