“Я УЧЮ УЧЮ ЕТОТ ЕСТОНСКІЙ ЯЗИК…” – московитка вчитель року в Естонії не може знайти роботу


“Я УЧЮ УЧЮ ЕТОТ ЕСТОНСКІЙ ЯЗИК…”

Стандартно недорозвинута московитка в Естонії, яка отримувала нагороду “вчитель року”, втратила у 2023 році роботу через нездатність вивчити естонську мову, і досі не може влаштуватись на нову.

Мовний департамент Естонії не раз перевіряв її знання з естонської і кожного разу виявляв, що її рівень дуже примітивний, той, який вимагається від двірника (учітєль года: я учю, учю єво, етот естонскій…).

Міністр освіти Естонії каже, що вони хочуть, щоб усі діти, незалежно від їхньої рідної мови, могли отримати якісну освіту на естонській мові, відтак хочуть сформувати єдиний інформаційний простір.

❗️Єдиний інформаційний простір російською – це давня і вдала стратегія московії, завдяки цьому інструменту виросло багато поколінь постсовків зі зміненою свідомістю.

❗️Єдиний інформаційний простір українською – надважливість його по сьогодні не розуміють деякі українці, в тому числі патріоти України вкушені вірусом “кака разніца”.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до ““Я УЧЮ УЧЮ ЕТОТ ЕСТОНСКІЙ ЯЗИК…” – московитка вчитель року в Естонії не може знайти роботу

  1. Ну і чому хорошому вона може навчити естонських дітей? Мові окупантів? Їдь на історічіскую родіну, в Зажопінск, там твої знання знадобляться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *