Я б не волав сильно про цю “зраду”. Це навіть добре.


На росії газпромівське ТНТ анонсувало показ назькопробного серіалу “Слуга народу”. Я, наприклад, за те, щоб всі телеканали московії щоденно крутили цю хєрню. З ранку до ночі щоб це бачили їхні очі. І ось чому….

По-перше, сьогодні ми отримали підтвердження того, що цю подію можна розглядати, як один з елементів інформаційної операції. Така собі помста за непоступливість України у газових питаннях. І, до речі, показ планувався раніше.

А по-друге, давайте подивимося на це з іншого боку.

В нашій країні 36% електорату посадили у президентське крісло Зеленського завдяки саме цьому серіалу. Не 73%, як люблять говорити уЗеленського, а саме 36%, бо на вибори прийшло менше 50% виборців. Тобто приблизно 36% електорату України (в основнову телеглядачі) обрали всім нам Зеленського.

Невже ви думаєте, що на росії менше таких легко ошукуємих і дурних телеглядачів ніж в Україні, які після перегляду “Слуга народу” не почнуть ходити з думками про всєобщє благодєнствіє, за всьо харошеє проти всього паганого?

Тепер питання в тому, хто на росії активо почне використовувати месиджі Голобородька у своїй риториці. Він і отримає величезний шанс стати новим путіним на росії.

Галустян? Петросян? Ургант?

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *