Виривання нігтів і спилювання напилком зубів: Російські катівні на Харківщині


На Харківщині одним із видів тортур, які застосовували загарбники у катівнях, було спилювання зубів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв’ю Укрінформу розповів начальник Головного управління Нацполіції в Харківській області Володимир Тимошко.

Найчастіше застосовувалися жорстоке побиття та катування електричним струмом. Активно використовувалися протигази, людей придушували. Крім того, були випадки виривання нігтів і спилювання напилком зубів. Експертизи тіл, які були вилучені на деокупованих територіях, показали, що мали місце тортури, які пов’язані, скажу так, із завданням шкоди статевим органам. Як правило, у чоловіків”, – сказав Тимошко.

За його інформацією, слідчі поліції мають свідчення про утримання в катівнях цілих родин – разом із неповнолітніми дітьми.

“У нас є факти, що в катівнях перебували навіть діти – підлітки 14-16 років. Був (на них, – ред.) і фізичний вплив, і, звісно, моральний. Дівчатам погрожували зґвалтуванням. У нас є показання неповнолітньої, котру забрали разом із батьками з дому. Вона розповіла, що до неї постійно заходили і щоразу казали: “Будешь развлекаться”. Дитина була в камері і розуміла, що у будь-який момент із нею можуть зробити що завгодно”, – зазначив Тимошко. 

Після деокупації майже всієї території Харківщини правоохоронці виявили 22 катівні. 

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *