Викрито чергового колаборанта з Куп’янська: Висунуто підозру 52-річному зраднику


Правоохоронці зібрали необхідну доказову базу і викрили колаборанта з Куп’янська, який добровільно працював в окупаційній адміністрації

 
Прокуратурою Харківської області повідомлено про підозру 52-річному чоловіку в колабораційній діяльності (ч. 2 ст. 111-1 КК України).
 
Встановлено, що мешканець Куп’янська під час силового захоплення міста збройними силами рф добровільно вирішив співпрацювати з ворогом.

У червні 2022 року чоловік обійняв посаду «и. о. старшего инспектора-дежурного Кондрашовского территориального отдела Временной гражданской администрации Купянского района Харьковской области».
 
Зрадник забезпечував контрольно-пропускний режим до будівлі, а також вів журнал відвідувачів. Свої обов’язки виконував до моменту деокупації, після чого залишився в Куп’янську.

В Чистилищі Миротворця вбиті також зрадники з “Кондрашовский территориальный отдел ВГА Купянского района Харьковской области”, які добровільно пішли на співпрацю з російськими загарбниками, і яким також висунуто підозри.


 

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *