Вперше за 12 р Держекоінспекції передано 40 сучасних енергозберігаючих автомобілів


Підрозділи Державної екологічної інспекції України отримали 40 сучасних автомобілів марки «Toyota RAV 4 2,5 Hybrid, E-AWD», оснащених гібридними двигунами, повідомляє Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Міністерства Екології.

Це – пeрша цeнтралізована закупівля спeцавтомобілів органу, який здійснює державний природоохоронний контроль, за останні 12 років. Автомобілі спеціально обладнані для використання в складних умовах і призначені для покращення роботи державних екоінспекторів України, – зазначили у міністерстві.

Автомобілі були придбані в рамках Кіотського протоколу до конвенції ООН про зміну клімату, завдяки якому Україні вже вдалося провести заходи з енергоефективності сотні закладів соціальної сфери, закупити 1568 автомобілів Тойота та 718 автомобілів марки Міцубіші з гібридним двигуном для потреб Національної поліції України. Крім того, було модернізовано 135 вагонів Київського метрополітену та проведено  ряд інших заходів щодо скорочення викидів парникових газів.


«40 сучасних і економічних, енергозберігаючих автомобілів марки «Toyota RAV 4 2,5 Hybrid, E-AWD», оснащених бензиновим та електронним двигунами  поїхали  захищати українське довкілля. Все це результат проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій, які реалізуються у рамках Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату. Це друге за пів року ми вдруге вручаємо ключі від автомобілів, призначених для захисту перлин української природи»,- сказав міністр екології та природних ресурсів України  Остап Семерак.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.